چگونگی ساخت گاو صندوق

هنگامی که به دنبال مکانی برای نگهداری پول نقد، اسناد مهم یا سایر اشیاء با ارزش هستید، صندوق امانات یکی از گزینه‌های مورد توجه است.

گاوصندوق ها می توانند جایگزینی برای نگهداری گاوصندوق در خانه باشند، اگرچه ممکن است در هر شرایطی مناسب نباشند. قبل از ثبت نام برای صندوق امانات، درک نحوه کار، هزینه و زمان استفاده از آن مفید است.

قیمت خرید و فروش گاوصندوق مخفی در بازار با توجه به ابعاد، کارایی و خیلی موارد دیگر که در قیمت نهایی این محصول تاثیر دارد متغیر است.

صندوق امانات یک ظرف امن است که می توانید آن را برای نگهداری وسایل مهم اجاره کنید. این جعبه‌ها که می‌توانند در بانک‌های آجری یا اتحادیه‌های اعتباری کرایه شوند، در اندازه‌های مختلف هستند و معمولاً از فلز ساخته می‌شوند. بسته به موسسه مالی، اندازه آنها می تواند به اندازه 3 در 5 اینچ یا به اندازه 10 در 15 اینچ باشد. استفاده کردن از گاوصندوق دیجیتال برای افرادی که دارای اموال و اسناد مهمی هستند می‌تواند بسیار مهم باشد.

صندوق امانات در یک انبار امن در شعبه بانک یا اتحادیه اعتباری نگهداری می شود. به طور معمول، برای باز کردن یک صندوق امانات دو کلید لازم است: کلید شما، به علاوه کلیدی که بانک یا اتحادیه اعتباری شما نزد خود نگه می دارد. برای دسترسی به آنچه در صندوق امانات شما است، باید به شعبه بروید، مدرک هویتی خود را نشان دهید و کلید خود را ارائه دهید.

به عنوان صاحب محتویات آن، فقط شما و نه بانک می‌دانید چه چیزی در آن وجود دارد. بانک یا اتحادیه اعتباری یک کپی از کلید شخصی شما را نگه نمی دارد، فقط شما دارید. استفاده کردن از گاوصندوق دیجیتال برای افرادی که دارای اموال و اسناد مهمی هستند می‌تواند بسیار مهم باشد.

از صندوق امانات می توان برای نگهداری اقلامی استفاده کرد که ممکن است نخواهید آنها را در جای دیگری نگهداری کنید، از جمله گاوصندوق خانگی.

اگر نگران گم شدن یا دزدیده شدن هر یک از اشیاء با ارزش خود یا از بین رفتن اسناد هستید، داشتن یک صندوق امانات می تواند باعث اطمینان خاطر شما شود.

به عنوان مثال، اگر آخرین وصیت نامه یا سند اعتماد را تنظیم کرده اید، ممکن است بخواهید یک نسخه را به وکیل برنامه ریزی املاک خود بدهید و نسخه دیگری را در صندوق امانات خود نگه دارید.

اگر قراردادهای مهمی را برای کسب و کاری که مالک آن هستید تنظیم کرده باشید، همین امر می تواند صدق کند. به طور خلاصه، صندوق امانات راهی برای اطمینان از اینکه اشیای قیمتی شما از نظر فیزیکی ایمن و امن در بانک نگهداری می شود.

همان طور که می دانید گاوصندوق دارای مدلهای مختلفی نظیر کلیدی، رمزی، چرخشی و اثر انگشتی می باشد که در سالهای اخیر افراد از گاوصندوق خانگی اثر انگشتی استفاده می کنند.

 

هنگام افتتاح یک حساب پس انداز، حساب بازار پول یا هر نوع حساب دیگری در بانکی که FDIC بیمه شده است، از حمایت های خاصی برخوردار هستید. به طور خاص، اگر بانک ورشکست شود، FDIC هر پولی را در حساب های شما تا سقف فدرال بازپرداخت می کند.

از آنجایی که حفاظت ها برای صندوق های امانات محدود است، بانک ها ممکن است به مشتریان توصیه کنند که اقدامات احتیاطی خود را انجام دهند.

به عنوان مثال، این ممکن است شامل نگه‌داشتن فهرست دقیق محتویات جعبه، همراه با عکس‌هایی از آنچه در داخل آن است و بیمه کردن انفرادی اشیاء قیمتی، مانند جواهرات یا اشیاء کلکسیونی باشد.

 • منابع:
  1. What Is A Safe Deposit Box?

 • تبلیغات:
  1. مرگ بازیگر معروفی با خوردن ارده!
  2. اسرار آمیزترین مخزن پلی اتیلن جهان که از آن خون می چکید
  3. نظرات مهم مردم در مورد تشک که سر تیتر خبرا شد!!!
  4. تاثیرات وحشتناک استفاده از شامپو فرش بر ریه انسان